|
|
| Adedi: | 1 çanta |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Standart ambalaj: | Çanta başına 25 kg, palet başına 60 poşet/jumbo poşet |
| Teslim süresi: | 2-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 50 ton |
| Ürün | Termoplastik yol işaretleme boyası |
|---|---|
| Görünüşü | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana hammadde | Petrol reçini |
| Karışık cam boncuk içeriği | % 10 |
| Uygulama sıcaklığı | 180~220°C |
| Yumuşak nokta | 90~125°C |
| Kuru hız | ≤3 dakika (23°C) |
| Teorik Spread oranı | 4-5 kg/metre kare |
| Parlaklık faktörü | Beyaz: ≥75%, Sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sikatma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının. |
| Paket | Çanta başına 25 kg, palet başına 60 poşet |
|
|
| Adedi: | 1 çanta |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Standart ambalaj: | Çanta başına 25 kg, palet başına 60 poşet/jumbo poşet |
| Teslim süresi: | 2-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 50 ton |
| Ürün | Termoplastik yol işaretleme boyası |
|---|---|
| Görünüşü | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana hammadde | Petrol reçini |
| Karışık cam boncuk içeriği | % 10 |
| Uygulama sıcaklığı | 180~220°C |
| Yumuşak nokta | 90~125°C |
| Kuru hız | ≤3 dakika (23°C) |
| Teorik Spread oranı | 4-5 kg/metre kare |
| Parlaklık faktörü | Beyaz: ≥75%, Sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sikatma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının. |
| Paket | Çanta başına 25 kg, palet başına 60 poşet |