|
|
| Adedi: | 1 set |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | Ahşap Kutu ile Paketlenmiş |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 5 set |
CK308S El İtme Termoplastik Yol İşaretleme Makinesi, verimli yol işaretleme uygulamaları için tasarlanmıştır.Bu makine karayolu çizgisini işaretlemek için idealdir., otoparklar, okullar, fabrikalar ve çeşitli yol işaretleme projeleri.
| Türü | CK308 |
|---|---|
| Motor | Çıkarılabilir fişli manuel cihazlı çift paslanmaz çelik yalıtımlı konteyner. |
| Cam boncuk konteyner hacmi | 10kg |
| Düzenlenebilir cam boncuk dağıtıcısı | 50 mm'den 200 mm'ye kadar ayarlanabilir genişliğe sahip eşzamanlı ve miktarsal dağıtım |
| Kalıp işaretleme | Eşsiz bir çubuk taban tasarımı olan yüksek hassasiyetli ultra ince malzeme |
| Lastik | Sıcaklığa dayanıklı kauçuklu alaşımlı tekerlek ve arka tekerlek yönlü direksiyon cihazı |
| Isıtma cihazı | Hava sızıntısını önleyen dikişsiz çelik malzeme borusu |
| Ayakkabı Boyutlarını İşaretlemek | 50/100/150/200/250/350/400/450 mm (iletilmez) |
| Pil Kapasitesi | 15AH |
| Pil Voltajı | 48V Lityum pil |
| Sürücü Hızı | Saatte 1-8 km |
| Çalışma süresi | Batarya şarjının 5 saatinden sonra 24 saat yol işareti |
| Boyut | 1220x920x1100mm |
| Ağırlık | 150 kg |
| Fren | Düzenlenebilir gerilimli davul frenleri |
|
|
| Adedi: | 1 set |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | Ahşap Kutu ile Paketlenmiş |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 5 set |
CK308S El İtme Termoplastik Yol İşaretleme Makinesi, verimli yol işaretleme uygulamaları için tasarlanmıştır.Bu makine karayolu çizgisini işaretlemek için idealdir., otoparklar, okullar, fabrikalar ve çeşitli yol işaretleme projeleri.
| Türü | CK308 |
|---|---|
| Motor | Çıkarılabilir fişli manuel cihazlı çift paslanmaz çelik yalıtımlı konteyner. |
| Cam boncuk konteyner hacmi | 10kg |
| Düzenlenebilir cam boncuk dağıtıcısı | 50 mm'den 200 mm'ye kadar ayarlanabilir genişliğe sahip eşzamanlı ve miktarsal dağıtım |
| Kalıp işaretleme | Eşsiz bir çubuk taban tasarımı olan yüksek hassasiyetli ultra ince malzeme |
| Lastik | Sıcaklığa dayanıklı kauçuklu alaşımlı tekerlek ve arka tekerlek yönlü direksiyon cihazı |
| Isıtma cihazı | Hava sızıntısını önleyen dikişsiz çelik malzeme borusu |
| Ayakkabı Boyutlarını İşaretlemek | 50/100/150/200/250/350/400/450 mm (iletilmez) |
| Pil Kapasitesi | 15AH |
| Pil Voltajı | 48V Lityum pil |
| Sürücü Hızı | Saatte 1-8 km |
| Çalışma süresi | Batarya şarjının 5 saatinden sonra 24 saat yol işareti |
| Boyut | 1220x920x1100mm |
| Ağırlık | 150 kg |
| Fren | Düzenlenebilir gerilimli davul frenleri |