|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | Yol işaretleme boyası için 25kg/torba, 27ton/20' konteyner |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | ayda 500 ton |
| Ürün | Yol Çizgi Boyası |
|---|---|
| Görünüm | Toz |
| Model Numarası | Ağırlık (Net) |
| Renk | Beyaz, Sarı veya Özel |
| Ana Hammadde | Petrol Reçinesi |
| Ağırlık | 25kg/torba |
| Kuruma Hızı | ≤3 dk (23℃) |
| Teorik Yayılma Oranı | 4-5 kg/m² |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, Sprey, Ekstrüzyon, Yapısal |
| Depolama | Kuru, Serin, Doğrudan Güneş Işığından Uzak Tutun |
| Son Kullanma Tarihi | Bir Yıl |
|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | Yol işaretleme boyası için 25kg/torba, 27ton/20' konteyner |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | ayda 500 ton |
| Ürün | Yol Çizgi Boyası |
|---|---|
| Görünüm | Toz |
| Model Numarası | Ağırlık (Net) |
| Renk | Beyaz, Sarı veya Özel |
| Ana Hammadde | Petrol Reçinesi |
| Ağırlık | 25kg/torba |
| Kuruma Hızı | ≤3 dk (23℃) |
| Teorik Yayılma Oranı | 4-5 kg/m² |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, Sprey, Ekstrüzyon, Yapısal |
| Depolama | Kuru, Serin, Doğrudan Güneş Işığından Uzak Tutun |
| Son Kullanma Tarihi | Bir Yıl |