|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | günde 50 ton |
Guangzhou fabrikası yansıtıcı termoplastik toz kaplamalar boya yol işaretleme boya.Termoplastik yol işaretleme boya, kalifiye pigment dolgu ve katkı maddesi ile bağlayıcı olarak termoplastik petrol reçini kullanan bir tür yol işaretleme malzemesidir.Bu malzeme, hızlı kurutma, kolay çalıştırma, yüksek yansıma ve uzun hizmet ömrü avantajları sunar.
| Ürün | Yol işaretleme boyası |
|---|---|
| Görünüşü | Toz |
| Model Numarası | HQT-MP401 |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana hammadde | Petrol reçini |
| Ağırlık | 25 kg/çanta |
| Kuru hız | ≤3 dakika (23°C) |
| Karışık cam boncuk | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Teorik Spread oranı | 4-5 kg/m2 |
| Uygulama Yöntemi | Sikatma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının. |
| İlaç Süresi | Bir Yıl |
| Çin Standartı | BS Standartı | Amerikan Standartı | Diğer Standart |
|---|---|---|---|
| JT/T280-2004 | BS3262 | AASHTO | Özel |
Guangdong Hua Qun Trafik Tesisleri Şirketi, 2010 yılında Guangzhou ve Zhanjiang, Guangdong eyaletinde bulunan iki fabrika ile kurulmuştur. Kayıtlı sermayesi 13.66 milyon RMB ve ithalat/ihracat hakları, Hua Qun 10 yıldan uzun süredir yol güvenliği ürünlerinde uzmanlaşmıştır.
100'den fazla hükümet projesinde işbirliği yaptığımız için rekabetçi fiyatlarla termoplastik boya, cam boncuklar, trafik işaretleri, hız tamponları, kauçuk tekerlek durakları ve trafik koni sağlıyoruz.Şirketimiz ISO 9001 sertifikalarına sahiptir ve dünya çapında ihracat kapsamıyla OEM ve ODM hizmetleri sunar.
|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | günde 50 ton |
Guangzhou fabrikası yansıtıcı termoplastik toz kaplamalar boya yol işaretleme boya.Termoplastik yol işaretleme boya, kalifiye pigment dolgu ve katkı maddesi ile bağlayıcı olarak termoplastik petrol reçini kullanan bir tür yol işaretleme malzemesidir.Bu malzeme, hızlı kurutma, kolay çalıştırma, yüksek yansıma ve uzun hizmet ömrü avantajları sunar.
| Ürün | Yol işaretleme boyası |
|---|---|
| Görünüşü | Toz |
| Model Numarası | HQT-MP401 |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana hammadde | Petrol reçini |
| Ağırlık | 25 kg/çanta |
| Kuru hız | ≤3 dakika (23°C) |
| Karışık cam boncuk | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Teorik Spread oranı | 4-5 kg/m2 |
| Uygulama Yöntemi | Sikatma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının. |
| İlaç Süresi | Bir Yıl |
| Çin Standartı | BS Standartı | Amerikan Standartı | Diğer Standart |
|---|---|---|---|
| JT/T280-2004 | BS3262 | AASHTO | Özel |
Guangdong Hua Qun Trafik Tesisleri Şirketi, 2010 yılında Guangzhou ve Zhanjiang, Guangdong eyaletinde bulunan iki fabrika ile kurulmuştur. Kayıtlı sermayesi 13.66 milyon RMB ve ithalat/ihracat hakları, Hua Qun 10 yıldan uzun süredir yol güvenliği ürünlerinde uzmanlaşmıştır.
100'den fazla hükümet projesinde işbirliği yaptığımız için rekabetçi fiyatlarla termoplastik boya, cam boncuklar, trafik işaretleri, hız tamponları, kauçuk tekerlek durakları ve trafik koni sağlıyoruz.Şirketimiz ISO 9001 sertifikalarına sahiptir ve dünya çapında ihracat kapsamıyla OEM ve ODM hizmetleri sunar.