|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | Torba başına 25kg, 1x20ft konteyner başına 25-28 ton |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Ayda 3000 Ton |
| Diğer İsimler | Yol çizgi boyası |
| Üretim Formu | Karışım |
| Menşe Yeri | Çin, Guangdong |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Kullanım | Yol işaretleme |
| Uygulama Yöntemi | Mala, Sprey |
| Durum | Toz |
| Marka Adı | HUA QUN |
| Ürün Adı | Yol çizgi boyası |
| Uygulama | Yol işaretlemesi için |
| Ana Hammadde | Hidrokarbon reçinesi |
| Renk | Beyaz, Sarı veya Özelleştirilmiş |
| Kuruma Süresi | 3 Dakika |
| Avantaj | Yüksek direnç |
| Uygulama Sıcaklığı | 180°C-220°C |
| Standart Paketleme | 25kg/torba |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 ton |
|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | Torba başına 25kg, 1x20ft konteyner başına 25-28 ton |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Ayda 3000 Ton |
| Diğer İsimler | Yol çizgi boyası |
| Üretim Formu | Karışım |
| Menşe Yeri | Çin, Guangdong |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Kullanım | Yol işaretleme |
| Uygulama Yöntemi | Mala, Sprey |
| Durum | Toz |
| Marka Adı | HUA QUN |
| Ürün Adı | Yol çizgi boyası |
| Uygulama | Yol işaretlemesi için |
| Ana Hammadde | Hidrokarbon reçinesi |
| Renk | Beyaz, Sarı veya Özelleştirilmiş |
| Kuruma Süresi | 3 Dakika |
| Avantaj | Yüksek direnç |
| Uygulama Sıcaklığı | 180°C-220°C |
| Standart Paketleme | 25kg/torba |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 ton |