|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | günde 50 ton |
Yolu İşaretleme Sıcak Erimiş Yol Hattı Yansıtıcı Toz Kaplama ile Termoplastik Boya
Termoplastik yol işaretleme boyaları, kalifiye pigmentler, dolgular ve katkı maddeleri ile birleştirilmiş bir bağlayıcı olarak termoplastik petrol reçini kullanan yüksek performanslı bir yol işaretleme malzemesidir.Bu termoplastik yol işaretleme malzemesi hızlı kuruması da dahil olmak üzere avantajlar sunar, kolay uygulama, yüksek yansıtıcılık ve uzun hizmet ömrü.
Başlıca olarak yollarda ve otoyollarda kullanılan bu işaretleme boyası, 1,0 ila 2,5 mm kalınlığında uygulanır. Boya yansıtıcı cam boncuklarla karıştırılabilir veya inşaat sırasında boncuklar düşebilir,Trafik akışına ve kaplama kalitesine bağlı olarak mükemmel gece yansıtıcı performans ve 2-3 yıllık uzatılmış hizmet ömrü sunarUygulama özel ısıtma ekipmanları gerektirir ve yeniden boyanırken, önce daha kalın eski kaplamalar çıkarılmalıdır.
| Ürün | Yol işaretleme boyası |
|---|---|
| Görünüşü | Toz |
| Malzeme | C5 reçine |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana hammadde | Petrol reçini |
| Ağırlık | 25 kg/çanta |
| Kuru hız | ≤3 dakika (23°C) |
| Karışık cam boncuk | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Teorik Spread oranı | 4-5 kg/m2 |
| Uygulama Yöntemi | Sikatma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının. |
| İlaç Süresi | Bir Yıl |
| Çin Standartı | BS Standartı | Amerikan Standartı | Diğer Standart |
|---|---|---|---|
| JT/T280-2004 | BS3262 | AASHTO | Özel |
|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | günde 50 ton |
Yolu İşaretleme Sıcak Erimiş Yol Hattı Yansıtıcı Toz Kaplama ile Termoplastik Boya
Termoplastik yol işaretleme boyaları, kalifiye pigmentler, dolgular ve katkı maddeleri ile birleştirilmiş bir bağlayıcı olarak termoplastik petrol reçini kullanan yüksek performanslı bir yol işaretleme malzemesidir.Bu termoplastik yol işaretleme malzemesi hızlı kuruması da dahil olmak üzere avantajlar sunar, kolay uygulama, yüksek yansıtıcılık ve uzun hizmet ömrü.
Başlıca olarak yollarda ve otoyollarda kullanılan bu işaretleme boyası, 1,0 ila 2,5 mm kalınlığında uygulanır. Boya yansıtıcı cam boncuklarla karıştırılabilir veya inşaat sırasında boncuklar düşebilir,Trafik akışına ve kaplama kalitesine bağlı olarak mükemmel gece yansıtıcı performans ve 2-3 yıllık uzatılmış hizmet ömrü sunarUygulama özel ısıtma ekipmanları gerektirir ve yeniden boyanırken, önce daha kalın eski kaplamalar çıkarılmalıdır.
| Ürün | Yol işaretleme boyası |
|---|---|
| Görünüşü | Toz |
| Malzeme | C5 reçine |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana hammadde | Petrol reçini |
| Ağırlık | 25 kg/çanta |
| Kuru hız | ≤3 dakika (23°C) |
| Karışık cam boncuk | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Teorik Spread oranı | 4-5 kg/m2 |
| Uygulama Yöntemi | Sikatma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının. |
| İlaç Süresi | Bir Yıl |
| Çin Standartı | BS Standartı | Amerikan Standartı | Diğer Standart |
|---|---|---|---|
| JT/T280-2004 | BS3262 | AASHTO | Özel |