| Adedi: | 1 çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | günde 50 ton |
Termoplastik reflektif boya, öncelikli olarak yol işaretleme uygulamaları için kullanılan bir toz üründür. Devlet yolları, il yolları ve kırsal yollar dahil olmak üzere çeşitli yol tipleri için uygundur. Boya, yansıtıcılık sağlayan cam küreler içerir ve istenen yansıtıcı performansı elde etmek için küre içeriği özelleştirilebilir.
Uygulamadan önce boya, bir ön ısıtıcı kullanılarak sıvı hale getirilir ve ardından hassas çizgi uygulaması için yol çizgi makinesine dökülür.
| Ürün | Yol Çizgi Boyası |
|---|---|
| Görünüm | Toz |
| Model Numarası | HQT-MP602 |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana Hammadde | Petrol Reçinesi |
| Ağırlık | 25kg torba başına |
| Kuru Hız | ≤3 dakika (23℃) |
| Karışım İçi Cam Küre | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Teorik Yayılma Oranı | 4-5 kg metrekare başına |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, sprey, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son Kullanma Tarihi | Bir Yıl |
| Adedi: | 1 çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | günde 50 ton |
Termoplastik reflektif boya, öncelikli olarak yol işaretleme uygulamaları için kullanılan bir toz üründür. Devlet yolları, il yolları ve kırsal yollar dahil olmak üzere çeşitli yol tipleri için uygundur. Boya, yansıtıcılık sağlayan cam küreler içerir ve istenen yansıtıcı performansı elde etmek için küre içeriği özelleştirilebilir.
Uygulamadan önce boya, bir ön ısıtıcı kullanılarak sıvı hale getirilir ve ardından hassas çizgi uygulaması için yol çizgi makinesine dökülür.
| Ürün | Yol Çizgi Boyası |
|---|---|
| Görünüm | Toz |
| Model Numarası | HQT-MP602 |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana Hammadde | Petrol Reçinesi |
| Ağırlık | 25kg torba başına |
| Kuru Hız | ≤3 dakika (23℃) |
| Karışım İçi Cam Küre | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Teorik Yayılma Oranı | 4-5 kg metrekare başına |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, sprey, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son Kullanma Tarihi | Bir Yıl |