|
|
| Adedi: | 1 çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 50 Ton |
Termoplastik Yol Çizgi Boyası, bağlayıcı olarak termoplastik petrol reçinesi ile nitelikli pigmentler, dolgu maddeleri ve katkı maddelerinin birleşiminden oluşan yüksek performanslı bir yol çizgi malzemesidir. Bu termoplastik yol çizgi malzemesi, hızlı kuruma, kolay uygulama, yüksek yansıtıcılık ve uzun hizmet ömrü gibi avantajlar sunar.
| Ürün | Termoplastik Yol Çizgi Boyası |
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Karışım İçindeki Cam Bilye Oranı | 15%~30% |
| Uygulama Sıcaklığı | 180~220°C |
| Yumuşama Noktası | 90~125°C |
| Kuruma Hızı | ≤3 dk (23°C) |
| Teorik Yayılma Oranı | 4-5 kg/metrekare |
| Parlaklık Faktörü | Beyaz: ≥75%, Sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son Kullanma Tarihi | Bir Yıl |
|
|
| Adedi: | 1 çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 50 Ton |
Termoplastik Yol Çizgi Boyası, bağlayıcı olarak termoplastik petrol reçinesi ile nitelikli pigmentler, dolgu maddeleri ve katkı maddelerinin birleşiminden oluşan yüksek performanslı bir yol çizgi malzemesidir. Bu termoplastik yol çizgi malzemesi, hızlı kuruma, kolay uygulama, yüksek yansıtıcılık ve uzun hizmet ömrü gibi avantajlar sunar.
| Ürün | Termoplastik Yol Çizgi Boyası |
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Karışım İçindeki Cam Bilye Oranı | 15%~30% |
| Uygulama Sıcaklığı | 180~220°C |
| Yumuşama Noktası | 90~125°C |
| Kuruma Hızı | ≤3 dk (23°C) |
| Teorik Yayılma Oranı | 4-5 kg/metrekare |
| Parlaklık Faktörü | Beyaz: ≥75%, Sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son Kullanma Tarihi | Bir Yıl |