|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | 25kg/torba, 28ton/20' konteyner |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Ayda 1500 Ton |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ürün | Termoplastik Yol İşaretleme Boyası |
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Karışım cam küre içeriği | 10%~20% |
| Uygulama sıcaklığı | 180~220°C |
| Yumuşama noktası | 90~125°C |
| Kuruma hızı | ≤3 dk (23°C) |
| Teorik yayılma oranı | 4-5 kg/metrekare |
| Parlaklık faktörü | Beyaz: ≥75%, Sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son Kullanma Tarihi | Bir Yıl |
|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | 25kg/torba, 28ton/20' konteyner |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Ayda 1500 Ton |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ürün | Termoplastik Yol İşaretleme Boyası |
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Karışım cam küre içeriği | 10%~20% |
| Uygulama sıcaklığı | 180~220°C |
| Yumuşama noktası | 90~125°C |
| Kuruma hızı | ≤3 dk (23°C) |
| Teorik yayılma oranı | 4-5 kg/metrekare |
| Parlaklık faktörü | Beyaz: ≥75%, Sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son Kullanma Tarihi | Bir Yıl |