|
|
| Adedi: | 1 çanta |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Standart ambalaj: | Çanta başına 25 kg, palet başına 60 poşet/jumbo poşet |
| Teslim süresi: | 2-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 50 ton |
| Bileşenler | Şartname | Test Sonucu |
|---|---|---|
| Reçine | ≥ 20% | 25% |
| Titanyum Dioksit | ≥ 10% | 11% |
| Cam Küreler | ≥ 30% | 33% |
| Ürün | Termoplastik Yol Çizgi Boyası |
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özelleştirilmiş |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Karışımlı cam küre içeriği | 30% |
| Uygulama sıcaklığı | 180-220℃ |
| Yumuşama noktası | 90-125℃ |
| Kurutma hızı | ≤3 dakika (23℃) |
| Teorik yayılma oranı | 4-5 kg/metrekare |
| Parlaklık faktörü | Beyaz: ≥75%, Sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Paket | 25kg torba başına, palet başına 60 torba |
|
|
| Adedi: | 1 çanta |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Standart ambalaj: | Çanta başına 25 kg, palet başına 60 poşet/jumbo poşet |
| Teslim süresi: | 2-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 50 ton |
| Bileşenler | Şartname | Test Sonucu |
|---|---|---|
| Reçine | ≥ 20% | 25% |
| Titanyum Dioksit | ≥ 10% | 11% |
| Cam Küreler | ≥ 30% | 33% |
| Ürün | Termoplastik Yol Çizgi Boyası |
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özelleştirilmiş |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Karışımlı cam küre içeriği | 30% |
| Uygulama sıcaklığı | 180-220℃ |
| Yumuşama noktası | 90-125℃ |
| Kurutma hızı | ≤3 dakika (23℃) |
| Teorik yayılma oranı | 4-5 kg/metrekare |
| Parlaklık faktörü | Beyaz: ≥75%, Sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Paket | 25kg torba başına, palet başına 60 torba |