|
|
| Adedi: | 1 ton |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Standart ambalaj: | Torba başına 25kg, ton başına 40 torba, 1x20ft konteyner başına 25-27 ton |
| Teslim süresi: | 3 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T,Western Union |
| Tedarik kapasitesi: | günde 100 ton |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ürün | Termoplastik Yol Çizgi Boyası |
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özelleştirilmiş |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Karışım içi cam küre içeriği | 0%~20% |
| Uygulama sıcaklığı | 180°C~220°C |
| Yumuşama noktası | 90°C~125°C |
| Kurutma hızı | ≤3 dk (23°C) |
| Teorik yayılma oranı | 4-5 kg/metrekare |
| Parlaklık faktörü | Beyaz: ≥75%, sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son Kullanma Tarihi | Bir yıl |
|
|
| Adedi: | 1 ton |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Standart ambalaj: | Torba başına 25kg, ton başına 40 torba, 1x20ft konteyner başına 25-27 ton |
| Teslim süresi: | 3 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T,Western Union |
| Tedarik kapasitesi: | günde 100 ton |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ürün | Termoplastik Yol Çizgi Boyası |
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özelleştirilmiş |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Karışım içi cam küre içeriği | 0%~20% |
| Uygulama sıcaklığı | 180°C~220°C |
| Yumuşama noktası | 90°C~125°C |
| Kurutma hızı | ≤3 dk (23°C) |
| Teorik yayılma oranı | 4-5 kg/metrekare |
| Parlaklık faktörü | Beyaz: ≥75%, sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son Kullanma Tarihi | Bir yıl |