|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | günde 50 ton |
Termoplastik yansıtıcı boya, öncelikle yol işaretleme uygulamalarında kullanılan toz bir üründür. Ulusal yollar, il yolları ve kırsal yollar dahil olmak üzere çeşitli yol türlerine uygundur. Boya, istenen yansıtmayı elde etmek için özelleştirilebilir içerik seviyelerine sahip cam boncuklar içerir.
İnşaattan önce boya, bir ön ısıtıcı kullanılarak sıvı hale gelinceye kadar ısıtılır ve ardından uygulama için bir yol işaretleme makinesine dökülür.
| Öğe | Yol Çizgi Boyası |
|---|---|
| Dış görünüş | Toz |
| Model Numarası | HQT-MP401 |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana Hammadde | Petrol Reçinesi |
| Ağırlık | 25kg/torba |
| Kurutma Hızı | ≤3 dakika (23°C) |
| Intermix Cam Boncuk | %0, %10, %20, %25, %30 |
| Teorik Yayılma Hızı | Metrekare başına 4-5 kg |
| Uygulama Yöntemi | Şaplama, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolamak | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son kullanma tarihi | Bir Yıl |
|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | günde 50 ton |
Termoplastik yansıtıcı boya, öncelikle yol işaretleme uygulamalarında kullanılan toz bir üründür. Ulusal yollar, il yolları ve kırsal yollar dahil olmak üzere çeşitli yol türlerine uygundur. Boya, istenen yansıtmayı elde etmek için özelleştirilebilir içerik seviyelerine sahip cam boncuklar içerir.
İnşaattan önce boya, bir ön ısıtıcı kullanılarak sıvı hale gelinceye kadar ısıtılır ve ardından uygulama için bir yol işaretleme makinesine dökülür.
| Öğe | Yol Çizgi Boyası |
|---|---|
| Dış görünüş | Toz |
| Model Numarası | HQT-MP401 |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana Hammadde | Petrol Reçinesi |
| Ağırlık | 25kg/torba |
| Kurutma Hızı | ≤3 dakika (23°C) |
| Intermix Cam Boncuk | %0, %10, %20, %25, %30 |
| Teorik Yayılma Hızı | Metrekare başına 4-5 kg |
| Uygulama Yöntemi | Şaplama, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolamak | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son kullanma tarihi | Bir Yıl |