|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | günde 50 ton |
Sıcak Eriyik Boya Beyaz Toz Yansıtıcı Termoplastik Yol Tabelası Boyası ücretsiz numune ile. Fabrika fiyat beyaz toz boya yol işareti yansıtıcı boya ücretsiz örnek ile.
Termoplastik işaretleme otoyol ve cadde inşaatlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Termoplastik markalama projelerinde en yaygın kullanılan renkler beyaz ve sarıdır. HUA QUN, Çin'in önde gelen termoplastik yol işaretleme boyası üreticisidir. Hem beyaz hem de sarı termoplastik yol işaretleme boyaları, sıkı kalite kontrolü ve rekabetçi fiyatlarıyla ünlüdür. Çeşitli inşaat ihtiyaçlarını karşılamak için farklı standartlarda ve renklerde boya da mevcuttur.
| Ürün | Termoplastik Yol Çizgi Boyası |
|---|---|
| Dış görünüş | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özelleştirilmiş |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Intermix cam kürecik içeriği | %0~%30 |
| Uygulama sıcaklığı | 180~220°C |
| Yumuşak nokta | 90~125°C |
| Kurutma hızı | ≤3 dakika (23°C) |
| Teorik Yayılma oranı | 4-5 kg/m² |
| Parlaklık faktörü | Beyaz:≥%75, Sarı:≥%45 |
| Uygulama Yöntemi | Şaplama, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolamak | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son kullanma tarihi | Bir Yıl |
|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | günde 50 ton |
Sıcak Eriyik Boya Beyaz Toz Yansıtıcı Termoplastik Yol Tabelası Boyası ücretsiz numune ile. Fabrika fiyat beyaz toz boya yol işareti yansıtıcı boya ücretsiz örnek ile.
Termoplastik işaretleme otoyol ve cadde inşaatlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Termoplastik markalama projelerinde en yaygın kullanılan renkler beyaz ve sarıdır. HUA QUN, Çin'in önde gelen termoplastik yol işaretleme boyası üreticisidir. Hem beyaz hem de sarı termoplastik yol işaretleme boyaları, sıkı kalite kontrolü ve rekabetçi fiyatlarıyla ünlüdür. Çeşitli inşaat ihtiyaçlarını karşılamak için farklı standartlarda ve renklerde boya da mevcuttur.
| Ürün | Termoplastik Yol Çizgi Boyası |
|---|---|
| Dış görünüş | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özelleştirilmiş |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Intermix cam kürecik içeriği | %0~%30 |
| Uygulama sıcaklığı | 180~220°C |
| Yumuşak nokta | 90~125°C |
| Kurutma hızı | ≤3 dakika (23°C) |
| Teorik Yayılma oranı | 4-5 kg/m² |
| Parlaklık faktörü | Beyaz:≥%75, Sarı:≥%45 |
| Uygulama Yöntemi | Şaplama, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolamak | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son kullanma tarihi | Bir Yıl |