|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | GÜNDE 50TON |
Guangzhou Fabrikası Yansıtıcı Termoplastik Toz Kaplamalar Boya Yol İşaretleme Boya
Termoplastik yol işaretleme boyaları, kalifiye pigmentler, dolgular ve katkı maddeleri ile birleştirilmiş bir bağlayıcı olarak termoplastik petrol reçini kullanan yüksek performanslı bir yol işaretleme malzemesidir.Bu termoplastik yol işaretleme malzemesi hızlı kuruması da dahil olmak üzere avantajlar sunar, kolay icra, yüksek yansıtma ve uzun hizmet ömrü.
| Ürün | Yol işaretleme boyası |
|---|---|
| Görünüşü | Toz |
| Model Numarası | HQT-MP401 |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana hammadde | Petrol reçini |
| Ağırlık | 25 kg/çanta |
| Kuru Hız | ≤3 dakika (23°C) |
| Birbirine karışan cam boncuk | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Teorik yayılma oranı | 4-5 kg/m2 |
| Uygulama Yöntemi | Sikatma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının. |
| İlaç Süresi | Bir Yıl |
Primerde özel kauçuk elastomeri ile makul reçine içeriği, güçlü yapışkanlığı sağlar ve doğru uygulandığında soyunmasını önler.
Normal boya formülasyonlarına kıyasla daha yüksek çatlak direnci.
Uzun süreli maruz kalma sırasında renk değişikliği olmaksızın mükemmel hava dayanıklılığı için uygun oranda en yüksek düzeyde renkler kullanır.
Düşük yoğunluk, büyük hacim ve maliyet verimliliği için yüksek kullanım oranı özellikleri.
En iyi kirli direnç performansı için Almanya'dan yüksek kaliteli PE balmumu kullanıyor.
Paketleme Ayrıntıları:
|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | çanta başına 25 KG |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | GÜNDE 50TON |
Guangzhou Fabrikası Yansıtıcı Termoplastik Toz Kaplamalar Boya Yol İşaretleme Boya
Termoplastik yol işaretleme boyaları, kalifiye pigmentler, dolgular ve katkı maddeleri ile birleştirilmiş bir bağlayıcı olarak termoplastik petrol reçini kullanan yüksek performanslı bir yol işaretleme malzemesidir.Bu termoplastik yol işaretleme malzemesi hızlı kuruması da dahil olmak üzere avantajlar sunar, kolay icra, yüksek yansıtma ve uzun hizmet ömrü.
| Ürün | Yol işaretleme boyası |
|---|---|
| Görünüşü | Toz |
| Model Numarası | HQT-MP401 |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana hammadde | Petrol reçini |
| Ağırlık | 25 kg/çanta |
| Kuru Hız | ≤3 dakika (23°C) |
| Birbirine karışan cam boncuk | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Teorik yayılma oranı | 4-5 kg/m2 |
| Uygulama Yöntemi | Sikatma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının. |
| İlaç Süresi | Bir Yıl |
Primerde özel kauçuk elastomeri ile makul reçine içeriği, güçlü yapışkanlığı sağlar ve doğru uygulandığında soyunmasını önler.
Normal boya formülasyonlarına kıyasla daha yüksek çatlak direnci.
Uzun süreli maruz kalma sırasında renk değişikliği olmaksızın mükemmel hava dayanıklılığı için uygun oranda en yüksek düzeyde renkler kullanır.
Düşük yoğunluk, büyük hacim ve maliyet verimliliği için yüksek kullanım oranı özellikleri.
En iyi kirli direnç performansı için Almanya'dan yüksek kaliteli PE balmumu kullanıyor.
Paketleme Ayrıntıları: