|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | 25kg/torba, 28ton/20' konteyner |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | ayda 2000 ton |
Yol Çizgisi İşaretlemesi İçin Yansıtıcı Toz Kaplamalar Hızlı Kuruyan Termoplastik Boya
Termoplastik Yol Çizgisi Boyası, bağlayıcı olarak termoplastik petrol reçinesi ile nitelikli pigmentler, dolgu maddeleri ve katkı maddelerinin birleşiminden oluşan özel bir yol çizgi işaretleme malzemesidir. Bu termoplastik yol çizgi işaretleme malzemesi, hızlı kuruma, kolay uygulama, yüksek yansıtıcılık ve uzun hizmet ömrü gibi avantajlar sunar.
Ana Renkler: Beyaz ve Sarı
| Ürün | Termoplastik Yol Çizgisi Boyası |
|---|---|
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Karışım Cam Bilyesi İçeriği | 10%~20% |
| Uygulama Sıcaklığı | 180~220°C |
| Yumuşama Noktası | 90~125°C |
| Kuruma Hızı | ≤3 dk (23°C) |
| Teorik Yayılma Oranı | 4-5 kg/metrekare |
| Lüminans Faktörü | Beyaz: ≥75%, Sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, sprey, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son Kullanma Tarihi | Bir Yıl |
Ana malzeme: Hidrokarbon reçinesi
Kuruma süresi: ≤3dk
Yumuşama noktası: 90~125°C
Uygulama sıcaklığı: 180~220°C
Termoplastik boya hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin:
Linly Liao
0086-15218861996 (WhatsApp/WeChat)
AASHTO, BS ve Çin standartlarına göre üretim yapabiliriz
|
|
| Adedi: | 1Çanta |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | 25kg/torba, 28ton/20' konteyner |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | ayda 2000 ton |
Yol Çizgisi İşaretlemesi İçin Yansıtıcı Toz Kaplamalar Hızlı Kuruyan Termoplastik Boya
Termoplastik Yol Çizgisi Boyası, bağlayıcı olarak termoplastik petrol reçinesi ile nitelikli pigmentler, dolgu maddeleri ve katkı maddelerinin birleşiminden oluşan özel bir yol çizgi işaretleme malzemesidir. Bu termoplastik yol çizgi işaretleme malzemesi, hızlı kuruma, kolay uygulama, yüksek yansıtıcılık ve uzun hizmet ömrü gibi avantajlar sunar.
Ana Renkler: Beyaz ve Sarı
| Ürün | Termoplastik Yol Çizgisi Boyası |
|---|---|
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana Hammadde | Petrol reçinesi |
| Karışım Cam Bilyesi İçeriği | 10%~20% |
| Uygulama Sıcaklığı | 180~220°C |
| Yumuşama Noktası | 90~125°C |
| Kuruma Hızı | ≤3 dk (23°C) |
| Teorik Yayılma Oranı | 4-5 kg/metrekare |
| Lüminans Faktörü | Beyaz: ≥75%, Sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sıyırma, sprey, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının |
| Son Kullanma Tarihi | Bir Yıl |
Ana malzeme: Hidrokarbon reçinesi
Kuruma süresi: ≤3dk
Yumuşama noktası: 90~125°C
Uygulama sıcaklığı: 180~220°C
Termoplastik boya hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin:
Linly Liao
0086-15218861996 (WhatsApp/WeChat)
AASHTO, BS ve Çin standartlarına göre üretim yapabiliriz