|
|
| Adedi: | 1 ton |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | Torba başına 25kg, ton başına 40 torba, 1x20ft konteyner başına 25-27 ton |
| Teslim süresi: | 3-7gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T,Western Union |
| Tedarik kapasitesi: | günde 100 ton |
| Özellikleri | Kullanımları |
|---|---|
| Hızlı kurutma süresi | Otoyol yol işaretlemeleri |
| İyi düzeltme | Havaalanı pist işareti |
| Düşük VOC | Asfalt ve beton yollar |
| UV Direnci | Park yolu işaretleri |
| Mükemmel dayanıklılık | Merkezi çizgiler |
| Yüksek katı formülasyon | Kenar çizgileri |
| Mükemmel yansıtıcı performans | Zebra geçişi |
| Ürün | Termoplastik yol işaretleme boyası |
|---|---|
| Görünüşü | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana hammadde | Petrol reçini |
| Karışık cam boncuk içeriği | % 0 ~ % 20 |
| Uygulama sıcaklığı | 180°C∼220°C |
| Yumuşak nokta | 90°C ~ 125°C |
| Kuru hız | ≤3 dakika (23°C) |
| Teorik Spread oranı | 4-5 kg/metre kare |
| Parlaklık faktörü | Beyaz: ≥75%, sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sikatma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının. |
| İlaç Süresi | Bir yıl. |
|
|
| Adedi: | 1 ton |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | Torba başına 25kg, ton başına 40 torba, 1x20ft konteyner başına 25-27 ton |
| Teslim süresi: | 3-7gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T,Western Union |
| Tedarik kapasitesi: | günde 100 ton |
| Özellikleri | Kullanımları |
|---|---|
| Hızlı kurutma süresi | Otoyol yol işaretlemeleri |
| İyi düzeltme | Havaalanı pist işareti |
| Düşük VOC | Asfalt ve beton yollar |
| UV Direnci | Park yolu işaretleri |
| Mükemmel dayanıklılık | Merkezi çizgiler |
| Yüksek katı formülasyon | Kenar çizgileri |
| Mükemmel yansıtıcı performans | Zebra geçişi |
| Ürün | Termoplastik yol işaretleme boyası |
|---|---|
| Görünüşü | Toz |
| Renk | Beyaz, sarı veya özel |
| Ana hammadde | Petrol reçini |
| Karışık cam boncuk içeriği | % 0 ~ % 20 |
| Uygulama sıcaklığı | 180°C∼220°C |
| Yumuşak nokta | 90°C ~ 125°C |
| Kuru hız | ≤3 dakika (23°C) |
| Teorik Spread oranı | 4-5 kg/metre kare |
| Parlaklık faktörü | Beyaz: ≥75%, sarı: ≥45% |
| Uygulama Yöntemi | Sikatma, püskürtme, ekstrüzyon, yapısal |
| Depolama | Kuru, serin, doğrudan güneş ışığından kaçının. |
| İlaç Süresi | Bir yıl. |