|
|
| Adedi: | 0,5 ton |
| fiyat: | pending |
| Standart ambalaj: | Torba başına 25kg, ton başına 40 torba, 1x20ft konteyner başına 25-27 ton |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | Akreditif, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Ayda iki bin ton |
Termoplastik yol çizgi boyası esas olarak 2. seviye ve üzeri yollar ile otoyollarda kullanılır. Bu kaplamadan yapılan çizgilerin kalınlığı (1.0 ~ 4.0) mm'dir, boya yansıtıcı cam küreler ile karıştırılır ve inşaat sırasında yansıtıcı cam küreler yüzeye yayılır. Bu tür çizgi, iyi gece yansıtma performansına, uzun hizmet ömrüne sahiptir, genellikle 2 ~ 3 yıla kadar. Termoplastik yol çizgi boyası inşaatlarda özel ısıtıcı cihaz gerektirir. Eski çizgi çizgilerinin ikinci yeniden işaretleme inşaatında, önce kalın eski çizgi çizgisi ortadan kaldırılmalıdır.
| Yoğunluk(g/cm3) | 1.8-2.3 |
| Yumuşama noktası (℃) | 90-125 |
| Basınç Dayanımı(MPa) | ≥12 |
| Cam küre içeriği(%) | 0-30% |
| Akışkanlık | 35±10 |
| Paketleme | 25kg/torba |
| Renk | Beyaz/Sarı/Mavi/Kırmızı/Yeşil/Özel |
| Yürütme standardı | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Özel |
| Görünüm | Toz |
| İnşaat sıcaklığı | 180℃-220℃ |
| Beyazlık | 70-85(Özel) |
| Ters katsayı | 50-550 |
| Garanti | 12 ay |
| Depolama Yöntemi | Işık ve nemden kaçının |
| Paket Boyutu | 45*70*5CM |
Sıcak eriyik boyanın kaplama filmi tam olarak net çizgiler, keskin kenarlar ve köşeler, yüksek canlılık ve üç boyutlu etkiye sahiptir.
Boyama işleminden 1-3 dakika sonra kuruyabilir ve trafiğe açılabilir, hatta trafik kapatılmadan inşaat yapılabilir.
Bu boyanın kaplama filmi dayanıklıdır ve çizginin hizmet ömrü 2 yıla kadar çıkabilir. Daha güçlü yapışma, İyi akışkanlık, daha güçlü hava direnci, yüksek basınç dayanımı.
Boyanın cam kürelerle karıştırılması nedeniyle, çizgi kaplaması geceleri güçlü bir yansımaya sahiptir, trafik kazaları azaltılabilir
| Özel Formül | ||
| Özel Formül | İçerik(Özel aralık) | Özellikler |
| C5 Reçine | 10%-22% | Akışkanlık Tokluk Sertlik Yapışma |
| Titanyum Dioksit | 0.5-10% | 0.5%-30% |
| Önceden karıştırılmış cam küreler | 0%-30% | Yüzey aşınmasından sonra yansıtma |
| Kalsiyum Karbonat Kum | 30%-80% | Beyazlık Aşınmaya dayanıklı Sertlik |
| PE Wax | 1%-1.5% | Soğuğa ve sıcağa dayanıklı |
| EVA | 0.5%-1% | Çatlama direnci |
| Plastikleştirici | 1%-1.5% | Tokluk |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
|
| Adedi: | 0,5 ton |
| fiyat: | pending |
| Standart ambalaj: | Torba başına 25kg, ton başına 40 torba, 1x20ft konteyner başına 25-27 ton |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | Akreditif, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Ayda iki bin ton |
Termoplastik yol çizgi boyası esas olarak 2. seviye ve üzeri yollar ile otoyollarda kullanılır. Bu kaplamadan yapılan çizgilerin kalınlığı (1.0 ~ 4.0) mm'dir, boya yansıtıcı cam küreler ile karıştırılır ve inşaat sırasında yansıtıcı cam küreler yüzeye yayılır. Bu tür çizgi, iyi gece yansıtma performansına, uzun hizmet ömrüne sahiptir, genellikle 2 ~ 3 yıla kadar. Termoplastik yol çizgi boyası inşaatlarda özel ısıtıcı cihaz gerektirir. Eski çizgi çizgilerinin ikinci yeniden işaretleme inşaatında, önce kalın eski çizgi çizgisi ortadan kaldırılmalıdır.
| Yoğunluk(g/cm3) | 1.8-2.3 |
| Yumuşama noktası (℃) | 90-125 |
| Basınç Dayanımı(MPa) | ≥12 |
| Cam küre içeriği(%) | 0-30% |
| Akışkanlık | 35±10 |
| Paketleme | 25kg/torba |
| Renk | Beyaz/Sarı/Mavi/Kırmızı/Yeşil/Özel |
| Yürütme standardı | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Özel |
| Görünüm | Toz |
| İnşaat sıcaklığı | 180℃-220℃ |
| Beyazlık | 70-85(Özel) |
| Ters katsayı | 50-550 |
| Garanti | 12 ay |
| Depolama Yöntemi | Işık ve nemden kaçının |
| Paket Boyutu | 45*70*5CM |
Sıcak eriyik boyanın kaplama filmi tam olarak net çizgiler, keskin kenarlar ve köşeler, yüksek canlılık ve üç boyutlu etkiye sahiptir.
Boyama işleminden 1-3 dakika sonra kuruyabilir ve trafiğe açılabilir, hatta trafik kapatılmadan inşaat yapılabilir.
Bu boyanın kaplama filmi dayanıklıdır ve çizginin hizmet ömrü 2 yıla kadar çıkabilir. Daha güçlü yapışma, İyi akışkanlık, daha güçlü hava direnci, yüksek basınç dayanımı.
Boyanın cam kürelerle karıştırılması nedeniyle, çizgi kaplaması geceleri güçlü bir yansımaya sahiptir, trafik kazaları azaltılabilir
| Özel Formül | ||
| Özel Formül | İçerik(Özel aralık) | Özellikler |
| C5 Reçine | 10%-22% | Akışkanlık Tokluk Sertlik Yapışma |
| Titanyum Dioksit | 0.5-10% | 0.5%-30% |
| Önceden karıştırılmış cam küreler | 0%-30% | Yüzey aşınmasından sonra yansıtma |
| Kalsiyum Karbonat Kum | 30%-80% | Beyazlık Aşınmaya dayanıklı Sertlik |
| PE Wax | 1%-1.5% | Soğuğa ve sıcağa dayanıklı |
| EVA | 0.5%-1% | Çatlama direnci |
| Plastikleştirici | 1%-1.5% | Tokluk |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()