|
|
| Adedi: | 1 Çanta |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Standart ambalaj: | Çanta başına 25 kg, palet başına 60 poşet/jumbo poşet |
| Teslim süresi: | 2-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 50 ton |
Termoplastik yol çizgi boyası, ön ısıtıcı kullanılarak malzemenin 180°C ile 220°C arasındaki bir sıcaklığa ısıtılmasıyla uygulanır. Eridikten sonra boya, yol çizgi makinesine aktarılır ve doğrudan yol yüzeyine uygulanır. Uygulama sırasında, yansıtıcılığı artırmak için sıcak boyanın üzerine cam bilyeleri bırakılır. Boya birkaç dakika içinde soğur ve sertleşerek dayanıklı, yüksek görünürlüklü çizgiler oluşturur. Güçlü yapışma ve uzun süreli performans için uygun yüzey temizliği ve sıcaklık kontrolü esastır.
| Ürün | Termoplastik Yol Çizgi Boyası |
|---|---|
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, Sarı ve diğerleri |
| Ana Malzeme | C5 Petrol Reçinesi |
| Uygulama Sıcaklığı | 180-220°C |
| Kuruma Hızı | 3 dakika içinde |
| Kaplama Oranı | 1 ton 200 m²'den fazla alanı kaplar |
| Paket | 25kg'lık torba |
Özelleştirilmiş paketleme ve özel etiketleme dahil OEM hizmetlerini destekliyoruz. Yol çizgi boyası formülasyonlarımızı belirli standartları karşılayacak şekilde de uyarlayabiliriz.
|
|
| Adedi: | 1 Çanta |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Standart ambalaj: | Çanta başına 25 kg, palet başına 60 poşet/jumbo poşet |
| Teslim süresi: | 2-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 50 ton |
Termoplastik yol çizgi boyası, ön ısıtıcı kullanılarak malzemenin 180°C ile 220°C arasındaki bir sıcaklığa ısıtılmasıyla uygulanır. Eridikten sonra boya, yol çizgi makinesine aktarılır ve doğrudan yol yüzeyine uygulanır. Uygulama sırasında, yansıtıcılığı artırmak için sıcak boyanın üzerine cam bilyeleri bırakılır. Boya birkaç dakika içinde soğur ve sertleşerek dayanıklı, yüksek görünürlüklü çizgiler oluşturur. Güçlü yapışma ve uzun süreli performans için uygun yüzey temizliği ve sıcaklık kontrolü esastır.
| Ürün | Termoplastik Yol Çizgi Boyası |
|---|---|
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, Sarı ve diğerleri |
| Ana Malzeme | C5 Petrol Reçinesi |
| Uygulama Sıcaklığı | 180-220°C |
| Kuruma Hızı | 3 dakika içinde |
| Kaplama Oranı | 1 ton 200 m²'den fazla alanı kaplar |
| Paket | 25kg'lık torba |
Özelleştirilmiş paketleme ve özel etiketleme dahil OEM hizmetlerini destekliyoruz. Yol çizgi boyası formülasyonlarımızı belirli standartları karşılayacak şekilde de uyarlayabiliriz.