|
|
| Adedi: | 1 Çanta |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Standart ambalaj: | Çanta başına 25 kg, palet başına 60 poşet/jumbo poşet |
| Teslim süresi: | 2-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 50 ton |
Termoplastik yol çizgi boyası uygulaması, malzemeyi bir ön ısıtıcı kullanarak 180°C ile 220°C arasındaki bir sıcaklığa ısıtmayı içerir. Eridikten sonra boya bir yol çizgi makinesine aktarılır ve doğrudan yol yüzeyine uygulanır. Uygulama sırasında, yansıtıcılığı artırmak için genellikle sıcak boyanın üzerine cam küreler damlatılır. Boya birkaç dakika içinde soğur ve sertleşir, dayanıklı, yüksek görünürlüklü bir çizgi oluşturur. Güçlü yapışma ve uzun süreli performans sağlamak için uygun yüzey temizliği ve sıcaklık kontrolü esastır.
| Ürün | Termoplastik yol çizgi boyası |
|---|---|
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, Sarı ve diğer seçenekler |
| Ana malzeme | C5 petrol reçinesi |
| Uygulama sıcaklığı | 180-220°C |
| Kurutma hızı | 3 dakika içinde |
| Kapsama oranı | 1 ton 200 m²'den fazla alanı kapsar |
| Paket | 25kg çuval |
Özel ambalaj ve özel etiketleme dahil OEM'i destekliyoruz. Yol çizgi boyası formülasyonumuzu belirli standartları karşılayacak şekilde de uyarlayabiliriz.
|
|
| Adedi: | 1 Çanta |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Standart ambalaj: | Çanta başına 25 kg, palet başına 60 poşet/jumbo poşet |
| Teslim süresi: | 2-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 50 ton |
Termoplastik yol çizgi boyası uygulaması, malzemeyi bir ön ısıtıcı kullanarak 180°C ile 220°C arasındaki bir sıcaklığa ısıtmayı içerir. Eridikten sonra boya bir yol çizgi makinesine aktarılır ve doğrudan yol yüzeyine uygulanır. Uygulama sırasında, yansıtıcılığı artırmak için genellikle sıcak boyanın üzerine cam küreler damlatılır. Boya birkaç dakika içinde soğur ve sertleşir, dayanıklı, yüksek görünürlüklü bir çizgi oluşturur. Güçlü yapışma ve uzun süreli performans sağlamak için uygun yüzey temizliği ve sıcaklık kontrolü esastır.
| Ürün | Termoplastik yol çizgi boyası |
|---|---|
| Görünüm | Toz |
| Renk | Beyaz, Sarı ve diğer seçenekler |
| Ana malzeme | C5 petrol reçinesi |
| Uygulama sıcaklığı | 180-220°C |
| Kurutma hızı | 3 dakika içinde |
| Kapsama oranı | 1 ton 200 m²'den fazla alanı kapsar |
| Paket | 25kg çuval |
Özel ambalaj ve özel etiketleme dahil OEM'i destekliyoruz. Yol çizgi boyası formülasyonumuzu belirli standartları karşılayacak şekilde de uyarlayabiliriz.