|
|
| Adedi: | 1 Çanta |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Standart ambalaj: | Çanta başına 25 kg, palet başına 60 poşet/jumbo poşet |
| Teslim süresi: | 2-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 50 ton |
| Ürün | Termoplastik yol işaretleme boyası |
|---|---|
| Görünüşü | Toz |
| Renk | Beyaz, Sarı ve diğerleri |
| Ana Malzeme | C5 Petrol reçini |
| İnşaat sıcaklığı | 180-220°C |
| Kuru Hız | 3 dakika içinde |
| Kapsam oranı | 1 ton 200 m2'den fazla alanı kaplar |
| Paket | Çanta başına 25 kg |
Termoplastik yol işaretleme boyalarının faydaları:
·Dayanıklılık:Termoplastik yol işaretleri son derece dayanıklıdır ve aşınmaya dayanıklıdır, bu da geleneksel boyalara kıyasla daha uzun ömür sağlar.
·Yansıtıcılık: Cam boncukların yerleştirilmesi, özellikle gece, sürücüler için görselliği iyileştiren mükemmel bir yansıtıcılık sağlar.
·Hızlı Kurutma: Termoplastik boyaların hızlı soğutma ve katılaşma süreci, uygulama sırasında trafik bozukluğunu en aza indirerek hızlı kurumaya olanak tanır.
·Ucuz: Geleneksel boyalara kıyasla başlangıçta daha yüksek maliyetine rağmen,Termoplastik yol işareti, uzun ömürlü olması ve bakım gereksinimlerinin azalması nedeniyle uzun vadede uygun maliyetli olduğunu kanıtlıyor.
Temel Özellikler
Yüksek Kullanım oranı
Güçlü yapıştırıcı
Renklerin Dayanıklılığı
Güçlü Çatlak Dayanıklılığı
Kayma direnci
Hızlı Kurutma (≤ 3 dakika)
|
|
| Adedi: | 1 Çanta |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Standart ambalaj: | Çanta başına 25 kg, palet başına 60 poşet/jumbo poşet |
| Teslim süresi: | 2-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 50 ton |
| Ürün | Termoplastik yol işaretleme boyası |
|---|---|
| Görünüşü | Toz |
| Renk | Beyaz, Sarı ve diğerleri |
| Ana Malzeme | C5 Petrol reçini |
| İnşaat sıcaklığı | 180-220°C |
| Kuru Hız | 3 dakika içinde |
| Kapsam oranı | 1 ton 200 m2'den fazla alanı kaplar |
| Paket | Çanta başına 25 kg |
Termoplastik yol işaretleme boyalarının faydaları:
·Dayanıklılık:Termoplastik yol işaretleri son derece dayanıklıdır ve aşınmaya dayanıklıdır, bu da geleneksel boyalara kıyasla daha uzun ömür sağlar.
·Yansıtıcılık: Cam boncukların yerleştirilmesi, özellikle gece, sürücüler için görselliği iyileştiren mükemmel bir yansıtıcılık sağlar.
·Hızlı Kurutma: Termoplastik boyaların hızlı soğutma ve katılaşma süreci, uygulama sırasında trafik bozukluğunu en aza indirerek hızlı kurumaya olanak tanır.
·Ucuz: Geleneksel boyalara kıyasla başlangıçta daha yüksek maliyetine rağmen,Termoplastik yol işareti, uzun ömürlü olması ve bakım gereksinimlerinin azalması nedeniyle uzun vadede uygun maliyetli olduğunu kanıtlıyor.
Temel Özellikler
Yüksek Kullanım oranı
Güçlü yapıştırıcı
Renklerin Dayanıklılığı
Güçlü Çatlak Dayanıklılığı
Kayma direnci
Hızlı Kurutma (≤ 3 dakika)