|
|
| Adedi: | 0,5 ton |
| fiyat: | pending |
| Standart ambalaj: | Çanta başına 25kg, ton başına 40 torba, 1x20ft kap başına 25-27 ton |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/c , t/t |
| Tedarik kapasitesi: | Ayda iki bin ton |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Yoğunluk (g/cm³) | 1.8-2.3 |
| Yumuşama Noktası (°C) | 90-125 |
| Basınç Dayanımı (MPa) | ≥12 |
| Cam Küre İçeriği (%) | 0-30% |
| Akışkanlık | 35±10 |
| Paketleme | 25kg/torba |
| Renk | Beyaz/Sarı/Mavi/Kırmızı/Yeşil/Özel |
| Yürütme Standardı | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Özel |
| Görünüm | Toz |
| Uygulama Sıcaklığı | 180°C-220°C |
| Beyazlık | 70-85 (Özel) |
| Ters Katsayı | 50-550 |
| Garanti | 12 ay |
| Saklama Yöntemi | Işık ve nemden kaçının |
| Paket Boyutu | 45*70*5CM |
| Bileşen | İçerik Aralığı | Özellikler |
|---|---|---|
| C5 Reçine | 10%-22% | Akışkanlık, Tokluk, Sertlik, Yapışma |
| Titanyum Dioksit | 0.5%-30% | Beyazlık, Opaklık |
| Ön Karışımlı Cam Küreler | 0%-30% | Yüzey aşınmasından sonra yansıtıcı |
| Kalsiyum Karbonat Kumu | 30%-80% | Beyazlık, Aşınmaya dayanıklı, Sertlik |
| PE Wax | 1%-1.5% | Soğuk ve sıcağa dayanıklı |
| EVA | 0.5%-1% | Çatlama direnci |
| Plastikleştirici | 1%-1.5% | Tokluk |
| Bileşenler | Özellik | Test Sonucu |
|---|---|---|
| Reçine | ≥ 20% | 22% |
| Titanyum Dioksit | ≥ 10% | 10.2% |
| Cam Küreler | ≥ 30% | 32% |
| Bileşenler | Özellik | Test Sonucu |
|---|---|---|
| Reçine | ≥ 20% | 21% |
| Titanyum Dioksit | ≥ 10% | 12% |
| Cam Küreler | ≥ 20% | 21% |
| Bileşenler | Özellik | Test Sonucu |
|---|---|---|
| Reçine | ≥ 15% | 16.1% |
| Titanyum Dioksit | ≥ 5% | 8% |
| Cam Küreler | ≥ 20% | 22% |
|
|
| Adedi: | 0,5 ton |
| fiyat: | pending |
| Standart ambalaj: | Çanta başına 25kg, ton başına 40 torba, 1x20ft kap başına 25-27 ton |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/c , t/t |
| Tedarik kapasitesi: | Ayda iki bin ton |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Yoğunluk (g/cm³) | 1.8-2.3 |
| Yumuşama Noktası (°C) | 90-125 |
| Basınç Dayanımı (MPa) | ≥12 |
| Cam Küre İçeriği (%) | 0-30% |
| Akışkanlık | 35±10 |
| Paketleme | 25kg/torba |
| Renk | Beyaz/Sarı/Mavi/Kırmızı/Yeşil/Özel |
| Yürütme Standardı | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Özel |
| Görünüm | Toz |
| Uygulama Sıcaklığı | 180°C-220°C |
| Beyazlık | 70-85 (Özel) |
| Ters Katsayı | 50-550 |
| Garanti | 12 ay |
| Saklama Yöntemi | Işık ve nemden kaçının |
| Paket Boyutu | 45*70*5CM |
| Bileşen | İçerik Aralığı | Özellikler |
|---|---|---|
| C5 Reçine | 10%-22% | Akışkanlık, Tokluk, Sertlik, Yapışma |
| Titanyum Dioksit | 0.5%-30% | Beyazlık, Opaklık |
| Ön Karışımlı Cam Küreler | 0%-30% | Yüzey aşınmasından sonra yansıtıcı |
| Kalsiyum Karbonat Kumu | 30%-80% | Beyazlık, Aşınmaya dayanıklı, Sertlik |
| PE Wax | 1%-1.5% | Soğuk ve sıcağa dayanıklı |
| EVA | 0.5%-1% | Çatlama direnci |
| Plastikleştirici | 1%-1.5% | Tokluk |
| Bileşenler | Özellik | Test Sonucu |
|---|---|---|
| Reçine | ≥ 20% | 22% |
| Titanyum Dioksit | ≥ 10% | 10.2% |
| Cam Küreler | ≥ 30% | 32% |
| Bileşenler | Özellik | Test Sonucu |
|---|---|---|
| Reçine | ≥ 20% | 21% |
| Titanyum Dioksit | ≥ 10% | 12% |
| Cam Küreler | ≥ 20% | 21% |
| Bileşenler | Özellik | Test Sonucu |
|---|---|---|
| Reçine | ≥ 15% | 16.1% |
| Titanyum Dioksit | ≥ 5% | 8% |
| Cam Küreler | ≥ 20% | 22% |