|
|
| Adedi: | 1 Takım |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | Ahşap Kutu ile Paketlenmiş |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 5 set |
Yollarda, araç parklarında, okullarda ve net kaldırım işaretlemesi gerektiren çeşitli alanlarda termoplastik boya çizgilerinin işaretlenmesi için uygundur.
Elle İtmeli Markalama Makinesi, termo-eriyen kaplama markalama için en önemli makinelerden biridir.
Markalama kalitesi, makine çerçevesinin stabilitesine ve farklı markalama makinelerinin performans farkını yansıtan markalama hunisinin çalışma aralığına bağlıdır. HUAQUN HQ-H Elle İtmeli Markalama Makinesi, daha geniş tekerlek alanı, değişen ağırlık merkezi ve yenilenen şaft formuyla makine gövdesini daha hafif ve daha esnek hale getiren yeni bir tasarıma sahiptir. Bu, iş yoğunluğunu azaltır, düzgün olmayan bitirme işareti kenarı ve aşırı çalışma gibi sorunları çözer ve yaya geçitlerini işaretlerken dengesizliği azaltır.
Termoplastik Yol İşaretleme Makinası otoyollarda, şehir caddelerinde, otoparklarda, fabrikalarda, depolarda yansıtıcı çizgilerin (düz çizgiler, noktalı çizgiler, yön okları, harfler ve semboller) işaretlenmesinde kullanılır. İki modeli mevcuttur: Elle İtme ve otomatik (motor tahrikli).
| Kapak | Termoplastik |
|---|---|
| Motor | Manuel çalışma, motor yok |
| Boyutlar | 1200 mm × 900 mm × 900 mm |
| Çıkış Kapasitesi | Standart tek sürekli hat için yaklaşık 1500 m/saat |
| Uygulama Genişliği | 100 mm, 150 mm, 200 mm |
| Maks. Çalışma Sıcaklığı | 230°C |
| Hat Tipleri | Sürekli, ikili, kesikli; 100mm, 150mm, 200mm (çift hatlı) uygulamalar için kalıp pabuçları sağlanmıştır |
| Termoplastik Tank Kapasitesi | 105kg |
| İşlev | Erimiş boyayı sıcak tutun ve çizgileri işaretleyin |
| Makinenin Toplam Ağırlığı | 125kg |
| Cam Boncuk Kutusu Kapasitesi | 25kg |
| Boncuk Dağıtım Yöntemi | Dişli Tahrikli, Otomatik Kavramalı |
| CBM | 1.5 |
|
|
| Adedi: | 1 Takım |
| fiyat: | Pending |
| Standart ambalaj: | Ahşap Kutu ile Paketlenmiş |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 5 set |
Yollarda, araç parklarında, okullarda ve net kaldırım işaretlemesi gerektiren çeşitli alanlarda termoplastik boya çizgilerinin işaretlenmesi için uygundur.
Elle İtmeli Markalama Makinesi, termo-eriyen kaplama markalama için en önemli makinelerden biridir.
Markalama kalitesi, makine çerçevesinin stabilitesine ve farklı markalama makinelerinin performans farkını yansıtan markalama hunisinin çalışma aralığına bağlıdır. HUAQUN HQ-H Elle İtmeli Markalama Makinesi, daha geniş tekerlek alanı, değişen ağırlık merkezi ve yenilenen şaft formuyla makine gövdesini daha hafif ve daha esnek hale getiren yeni bir tasarıma sahiptir. Bu, iş yoğunluğunu azaltır, düzgün olmayan bitirme işareti kenarı ve aşırı çalışma gibi sorunları çözer ve yaya geçitlerini işaretlerken dengesizliği azaltır.
Termoplastik Yol İşaretleme Makinası otoyollarda, şehir caddelerinde, otoparklarda, fabrikalarda, depolarda yansıtıcı çizgilerin (düz çizgiler, noktalı çizgiler, yön okları, harfler ve semboller) işaretlenmesinde kullanılır. İki modeli mevcuttur: Elle İtme ve otomatik (motor tahrikli).
| Kapak | Termoplastik |
|---|---|
| Motor | Manuel çalışma, motor yok |
| Boyutlar | 1200 mm × 900 mm × 900 mm |
| Çıkış Kapasitesi | Standart tek sürekli hat için yaklaşık 1500 m/saat |
| Uygulama Genişliği | 100 mm, 150 mm, 200 mm |
| Maks. Çalışma Sıcaklığı | 230°C |
| Hat Tipleri | Sürekli, ikili, kesikli; 100mm, 150mm, 200mm (çift hatlı) uygulamalar için kalıp pabuçları sağlanmıştır |
| Termoplastik Tank Kapasitesi | 105kg |
| İşlev | Erimiş boyayı sıcak tutun ve çizgileri işaretleyin |
| Makinenin Toplam Ağırlığı | 125kg |
| Cam Boncuk Kutusu Kapasitesi | 25kg |
| Boncuk Dağıtım Yöntemi | Dişli Tahrikli, Otomatik Kavramalı |
| CBM | 1.5 |